KURUMSAL KİMLİĞİMİZ

Hakkımızda
Firmamız, 1994 yılında "Umut Marangoz" adı ile üretim hayatına başlamış olup 2005 yılına kadar marangoz sektöründe faaliyet göstermiştir. İlerleyen süreçte ürün yelpazesini genişleterek mobilya sektöründe de hizmet vermeye başlamıştır.

Bugün, adını "Win&Door Mobilya" olarak devam ettiren firmamız, Kayseri’de üretimi tek olan ‘’Kompakt Laminat’’ ürünlerini de bünyesine katarak ürün yelpazesini genişletmeye devam etmektedir.

Müşterinin hayal, istek ve zevkine göre hizmet sunan Win&Door Mobilya, profesyonel ekibi ve teknolojik ekipmanları ile sektördeki gelişmeleri anlık takip ederek bünyesine dahil eden, çağdaş, standartlara uygun ve iş güvenliğini ön planda tutarak bugüne gelmiş ve kendini ispatlamış bir firmadır.

Misyonumuz
Misyonumuz, araştırma - geliştirme faaliyetlerimizle tüketicilerimizin farklı yaşam biçimlerine ve kullanım alışkanlıklarına uygun, dünya standartlarında, insan ve çevre dostu ürünler oluşturmak ve üretmektir.

Vizyonumuz
Vizyonumuz, yenilik ve teknolojik gelişmeleri takip ederek ürün kalitesinde ve işçiliğinde çıtayı sürekli yükseltmek, kendi markasını oluşturma yolunda emin adımlarla ilerlemek ve mobilya sektöründe lider firma olmak. Bununla birlikte; değişen ve modernleşen dünyaya uyum sağlayarak şirketimizi getirebileceğimiz en üst düzeye ulaştırmak , farklı ve kalıcı olmak.